cropped Uydu Makina Logo

Hakkımızda

Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda temelleri 2015 yılında atılan Uydu Makina, ulusal pazarda olan başarısını global pazarda da tescil etmiş olmasının motivasyonu ile üretime ve üretmeye sürekli olarak devam etmektedir.

Minimum maliyet ile maksimum verimlilik sunmak amacı ile Endüstri 4.0 vizyonu ile Uydu Makina hedefleri doğrultusunda hızla büyümektedir.

İş birlikleri ve projeleri ile gelecek yıllara güvenle bakan Uydu Makina, alanında uzman kadrosu, üstün tasarım kabiliyeti ve yüksek tecrübeleri ile müşterilerine projelerini üst düzey mühendislik yetenekleri ve endüstri 4.0 vizyonu doğrultusunda gerçekleştirmekle birlikte montaj kabiliyetlerini de kullanarak son ürün teslimatı yapabilmektedir. Türk otomotiv sektörünün merkezi konumunda bulunan Bursa ilimizin Nilüfer Sanayi Bölgesinde, otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektörde projeli ve montajlı ürün imalatında “Full Time Supplier” hizmeti veren ve üst düzey bir işletme olma vizyonuyla hareket eden bir kuruluştur. Şirketimiz müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetlerini, zamanında sevkiyatlarıyla gerçekleştirmektedir.

İletişim

Kalite Politikamız

KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMİYORUZ!

Uydu Makina ürünleri, ISO, DIN ve SAE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Buna rağmen, çok kısa bir süre içinde, müşterilerin özel talepleri veya standartları doğrultusunda kişiye özel çözümler ve imalatlar da yapabilmektedir.

Hammaddeden nihai ürüne kadar olan süreçteki her aşamada, tüm ürünler kalite kontrolüne tabidir ve profesyonel kalite teknisyenleri tarafından onaylanır.

Sektöründe her zaman öncü, aranan ve yenilikçi bir kuruluş olarak, konusunda en üst düzeyde kalite seviyesine erişerek Yurt İçi ve Yurt Dışı pazarlarında üstün rekabet edebilir gücü ile kalitesini sürekli iyileştiren firmamız ilgi tüm belgelerini tamamlamıştır.

Sertifikalar
tasarim scaled
Teknik 2

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Önce İnsan! Önce Güvenlik!

İş Sağlığı ve Güvenliği, yaptığımız her işin ayrılmaz bir parçası olup tüm faaliyetlerimizde birinci önceliğe sahiptir.

Temel İlkelerimiz;

 • Önleyici ve düzeltici yaklaşımlarda bulunmak.
 • İş güvenliği kültürü oluşturmak ve bu kültürü yaşam tarzı haline getirmek.
 • Güvenli bir çalışma ortamı için tehlikeli durumları ve tehlikeli davranışları ortadan kaldırmak.

Bu ilkeler doğrultusunda;

Tüm faaliyetlerimizde, İş Sağlığı ve Güvenliği risklerimize uygun olan tüm yasal mevzuat ve standartlara uyarak mevzuat gerekliliklerinden daha iyisini yapma konusunda çaba göstermeyi,

Çalışma ortamından kaynaklanabilecek tüm riskleri değerlendirmeyi, önceliklendirmeyi, kabul edilebilir risk seviyesine indirmeyi böylelikle yaralanmaların ve sağlık sorunlarının önlenmesini sağlamayı, Sürdürülebilirliğin temel taşlarından olan İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda önleyici ve düzeltici yaklaşımlar ile süreçlerimizi sürekli iyileştirerek performansımızı artırmayı,

Taahhüt ederiz.

Çevre Politikamız

 • Doğayla uyumlu sürdürülebilir bir üretim için enerji ve kaynaklarımızı etkin kullanmayı,
 • Tüm faaliyetlerimizde ekosistemi koruma prensibini benimseyerek çevreyi temizlemek yerine, kirletmemeyi,
 • Kuruluş bağlamımızı dikkate alarak, çevre boyutlarımız ve uygunluk yükümlülüklerimiz ile ilgili risk ve fırsatları belirlemeyi ve değerlendirmeyi,
 • Tüm süreçlerimizden kaynaklanan çevresel etkileri önleyici ve düzeltici yaklaşımlar çerçevesinde kontrol ederek azaltmayı,
 • Yaşam döngüsü yaklaşımı çerçevesinde ürünlerimizi tasarlayarak geliştirmeyi,
 • Ürün ve hizmet satın alımlarında çevreye duyarlı ve enerjiyi verimli kullanan seçenekleri tercih etmeyi,
 • Enerji tüketimi ve sera gazı emisyonlarının azaltılması için enerji verimliliği tekniklerine uygun çalışmalar yapmayı,
 • Acil durumlara hazırlıklı olmayı ve gerektiğinde en etkin şekilde müdahaleyi,
 • Çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi çevre ve enerji konularında bilinçlendirmeyi,
 • Çevre ve enerji performansları ve yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmeyi,
 • Çevre ve enerji politikası kapsamında taahhüt edilen amaç ve hedeflere ulaşmak için ihtiyaç duyulan bilgiyi ve kaynakları temin etmeyi,

Taahhüt ederiz.

endustri 1

Hizmet Anlayışımız

Müşteri deneyimini zenginleştirmek için inovatif fikirler üretmeyi ve bunları hayata geçirmeyi bir kurum kültürü haline dönüştürmeyi hedefleyerek ve bu alanda birçok fikri operasyonlarımıza dahil ederek yenilikçi bakış açımızı sadece ürünlerde değil her alana taşıyoruz.

Rekabette farklılaşmak için insana ve müşteriye katılan değerlere yatırım yapma vizyonunu benimseyerek, üretimimizde de bu konuda fark yaratan uygulamalar hayata geçiriyoruz.

Hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak amacıyla çalışanlarımıza, yurt içi ve uluslararası iş ortakları ile personellerine yüz yüze ve e-eğitim sitemiyle de mesleki gelişim içerikleri ile eğitimler sunuyoruz. 

İletişime geç